• https://www.facebook.com/kabadayilar.torna
Üyelik Girişi
Linkler
Site Haritası
Takvim

Hakkımızda

Misyonumuz/Vizyonumuz
KABADAYILAR TORNA müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.


Kalite Politikamız
Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.

HİZMET SEKTÖRLERİMİZ

Biçer Döver Kasnakları , Biçer Döver Milleri , Şanzumanlar , Mısır  ve balya Makinası Parçaları , Değirmen makina parçaları , Tekstil düğme Presleri , Vinç redüktörleri fason imalatı yapmaktayız.


Profil
Konya Karatay Sanayide 150m² de 1980 yılında hizmet sektörüne girmiş bulunan KABADAYILAR TORNA şuanda 1200m² kapalı 4500m² alanda hizmet vermektedir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret49608
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.304532.4339
Euro34.423434.5613
Hava Durumu
Saat